Визначення складу тіла людини

Визначення складу тіла людини

Дослідження складу тіла за допомогою вимірювання опору різних тканин організму людини слабким електричним сигналом є простим, швидким, зручним та інформативним методом. Він дозволяє визначати масу тіла, індекс маси тіла, рівень базального метаболізму (мінімальна кількість енергії, яку витрачає організм у стані спокою на підтримання життєдіяльності організму – дихання, кровообіг, травлення), загальну кількість води в тілі, відсоток та вміст жирової і знежиреної маси. Завдяки наявності 8 електродів, аналізатор окремо оцінює вміст жиру, знежиреної та передбачуваної м’язової маси в окремих сегментах тіла (тулуб, права рука, ліва рука, права нога, ліва нога). За допомогою біоелектричного імпедансного методу в окремих сегментах тіла можна визначити вміст знежиреної, жирової та м’язової мас.

Це дозволяє виявити відповідність компонентного складу тіла нормам щодо обраного виду спорту, а також функціональні асиметрії м’язів тіла спортсмена, що може вплинути на техніку виконання вправ та фізичну працездатність спортсмена.

Аналізатор складу тіла має окремі режими для обстеження як спортсменів, так і пересічних громадян. Система відповідає стандартам з контролю якості ISO 9001.

  • Кількість процедур: 1
  • Тривалість процедури: 10 хв
  • Вартість послуги: 197,00 грн

Є питання?

Отримати бескоштовну консультацію.