Регламент доступу до наукового обладнання та користування ним

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1581892107469{padding-right: 20px !important;}”]1. Робота на науковому обладнанні відділу інноваційних розробок та наукових послуг проводиться кваліфікованими науковими працівниками НДІ НУФВСУ, які мають належний рівень знань і досвід роботи на науковому обладнанні.
Науковий працівник, як відповідальна за експлуатацію наукового обладнання особа, повинен підтримувати робочий стан наукового обладнання згідно з рекомендаціями фірми-виробника, надавати консультації щодо відповідності завданню замовника технічних характеристик наукового обладнання та рекомендації щодо якості реагентів і витратних матеріалів.
Науковий працівник повинен зберігати електронний архів результатів вимірювання.
2. Науковий працівник повинен вести журнал обліку робочого часу на науковому обладнанні із зазначенням:
дати і загального часу роботи;
виду роботи;
замовника і підстав для проведення роботи (службова записка, договір тощо);
повірки і ремонту наукового обладнання.
3. Надання послуг з використання наукового обладнання відділу інноваційних розробок та наукових послуг для потреб структурних підрозділів НУФВСУ передбачає необхідність врахування робочого часу наукових працівників на проведення досліджень. НДІ НУФВСУ не забезпечує замовників витратними матеріалами, реагентами тощо.
4. Послуги у сфері наукової діяльності з використанням наукового обладнання відділу інноваційних розробок та наукових послуг для потреб інших замовників надаються згідно з чинним законодавством.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]