Основні завдання

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1581893023370{padding-right: 20px !important;}”]1. До компетенції науково-організаційного відділу належить:
1.1. Організаційне і методичне забезпечення проведення фундаментальних і прикладних досліджень у сфері фізичної культури і спорту, фізичної терапії та ерготерапії, туризмі:
1) прогнозування перспективних фундаментальних і прикладних наукових досліджень в інституті;
2) організаційне забезпечення проведення аналізу та оцінки тематики і результатів науково-дослідних робіт, які виконуються в НДІ НУФВСУ;
3) надання пропозицій директору НДІ НУФВСУ щодо удосконалення та розвитку наукової діяльності інституту.
1.2. Вдосконалення та розвиток знань та вмінь керівників проектів та членів проектних команд щодо впровадження кращих практик у сфері управління проектами.
1.3. Організація і проведення першого етапу конкурсних відборів наукових проектів, які фінансуються Міністерством освіти і науки України за рахунок коштів державного бюджету.
1.4. Здійснення підтримки проектів на всіх етапах їх реалізації та моніторинг цілісності реалізації проектів через звітний контроль виконання їхньої наукової, адміністративної, фінансової складової та моніторинг ризиків.
1.5. Науково-організаційний відділ виконує також інші завдання
в межах діяльності НДІ НУФВСУ.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]