Можливості для досліджень

Конкурс українсько-австрійських проєктів

2 березня 2020 р. почався конкурс спільних українсько-австрійських науково-дослідних проєктів на 2021–2022 роки. Його оголосили Міністерство освіти і науки України, Федеральне Міністерство науки, досліджень і економіки Республіки Австрія та Австрійське Агентство міжнародного співробітництва в галузі освіти та досліджень.

Проєкти приймають до 27 квітня 2020 року.

Подати їх можна за всіма науковими дисциплінами та тематичними напрямами.

Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, наукових установ та підприємств обох країн.

Детальна інформація за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/startuvav-konkurs-ukrayinsko-avstrijskih-naukovih-proyektiv-na-2021-2022-roki-zayavki-prijmayut-do-27-kvitnya

 

Конкурс українсько-латвійських проєктів

18 березня 2020 р. стартував конкурс спільних українсько-латвійських науково-дослідних проєктів на 2021–2022 рр. Його оголосили Міністерство освіти і науки України та Державне агентство з розвитку освіти Латвійської Республіки.

Прийом заявок триває до 18 травня 2020 року.

Пріоритетні напрями:

- Енергетика та енергоефективність;
- Екологія та раціональне природокористування, включаючи морські дослідження, зокрема дослідження забруднення акваторій морів хімічними речовинами та мікропластиком;
- Нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань, дослідження в галузі біотехнології, біоінженерії та генетики;
- Нові матеріали;
- Суспільні та гуманітарні науки.

Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, наукових установ обох країн.

Детальна інформація за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/pochavsya-konkurs-ukrayinsko-latvijskih-naukovo-doslidnih-proyektiv-na-2021-2022-roki-dedlajn-podachi-zayavok-18-travnya?fb

 

Конкурси Національного фонду досліджень України

Чекаємо на оголошення конкурсів Національним фондом досліджень України!

Національний фонд досліджень України (далі – Фонд) є державною бюджетною установою, створеною Урядом України у 2018 р. відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

Згідно із законодавством Фонд є спеціальним інструментом реалізації державної політики, за допомогою якого здійснюється фінансування заходів, спрямованих на всебічний розвиток української науки як основного чинника економічного зростання держави. Діяльність фонду спрямована на створення сприятливих умов для максимальної реалізації інтелектуального потенціалу громадян у сфері наукової і науково-технічної діяльності на принципах змагальності та наукового лідерства.

Основним завданням Фонду є організація та проведення відкритого конкурсного відбору проєктів, що фінансуватимуться за рахунок грантової підтримки, з обов’язковим проведенням незалежної та об’єктивної наукової і науково-технічної експертизи, у тому числі із залученням іноземних експертів, та подальшим організаційним і фінансовим забезпеченням проєктів – переможців конкурсного відбору.

Реалізація даного завдання дозволяє розвивати та втілювати у життя науково-технологічні напрацювання та формувати  новий потужний дослідницький і науковий потенціал за пріоритетними напрямками розвитку науки і технологій.

Видами грантової підтримки, яка надається Національним фондом досліджень України, є:

- індивідуальні гранти;
- колективні гранти;
- інституційні гранти.

Національний фонд досліджень здійснює відбір та фінансування на конкурсних засадах наукових проектів із проведення фундаментальних та прикладних досліджень і експериментальних розробок за всіма галузями науки, у тому числі в природничій, технічній, суспільній та гуманітарній сферах. З метою систематизації та аналізу наукових результатів, отриманих за результатами виконання та впровадження проектів, що отримали грантову підтримку, Національним фондом досліджень формується база учасників конкурсів та конкурсних проектів.

Більше деталей за посиланням: https://nrfu.org.ua

Проєктна діяльність