Функції

[vc_row css=”.vc_custom_1580767518801{background-color: #f7f7f7 !important;}”][vc_column][vc_column_text]1. Участь у підготовці проектів наказів, розпоряджень, положень та інших документів, пов’язаних з діяльністю НДІ НУФВСУ.
2. Організація виконання розпоряджень директора НДІ НУФВСУ, проректора з науково-педагогічної роботи, наказів ректора НУФВСУ з питань науково-дослідної роботи.
3. Організація і проведення наукових конференцій, нарад, семінарів з напрямів досліджень інституту та сприяння участі наукових працівників НДІ НУФВСУ у конференціях, семінарах, засіданнях круглих столів, конкурсах, проектах, виставках за запрошеннями закладів вищої освіти України та інших країн, організацій та установ (шляхом своєчасного та адресного інформування).
4. Організація та забезпечення виконання працівниками НДІ НУФВСУ завдань відповідно до затверджених планів, програм НДІ НУВФСУ.
5. Здійснення внутрішніх комунікацій між відділами НДІ НУФВСУ.
6. Забезпечення ефективного обміну документацією та інформацією між відділами НДІ НУФВСУ та структурними підрозділами НУФВСУ.
7. Формування пропозицій щодо закупівлі необхідних витратних матеріалів для належного функціонування інституту.
8. Надання кваліфікованої допомоги керівникам наукових досліджень і розробок щодо оформлення необхідної документації для участі у наукових проектах.
9. Підготовка калькуляції кошторисної вартості наукових проектів.
10. Формування тематичного плану наукових досліджень та розробок, які виконує НУФВСУ за рахунок коштів держаного бюджету Міністерства освіти і науки України, та подання на розгляд наукової ради НДІ НУФВСУ.
11. Підготовка пропозицій директору НДІ НУФВСУ щодо кошторису на календарний рік.
12. Перевірка та узагальнення річних планів, звітів про науково-дослідну роботу від дослідницьких груп відділу науково-методологічних досліджень у фізичній культурі і спорті, фізичній терапії, ерготерапії, туризмі.
13. Реєстрація наукових робіт в Українському інституті науково-технічної  і економічної інформації.
14. Підготовка річного звіту про здійснення наукових досліджень
і розробок та подання його директору НДІ НУФВСУ.
15. Виконання інших функцій в межах діяльності НДІ НУФВСУ.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]