НАУКОВЦІ НДІ НУФВСУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ І ОБГОВОРИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ 2019 РОКУ!
Традиційно за підсумками попереднього року в НДІ НУФВСУ проводиться наукова конференція. Так, 5 березня 2020 року відбулася підсумкова конференція НДІ НУФВСУ за результатами виконання науково-дослідних робіт за рахунок коштів державного бюджету МОН України у 2019 році. У конференції взяли активну участь наукові співробітники Науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України. Після вітальних слів директора Науково-дослідного інституту Когут Ірини Олександрівни виконавці наукових робіт представили результати, які отримали в ході виконання робіт у 2019 році, а саме:
ЄРМОЛОВА ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА
РАДЧЕНКО ЛІДІЯ ОЛЕКСІЇВНА
«Громадянсько-патріотичне виховання через ціннісний потенціал олімпізму у процесі олімпійської освіти»
ФЕДОРЧУК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА
КОЛОСОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
«Оцінка функціонального стану нервової і м’язової систем спортсменів із застосуванням сучасних діагностичних методів електронейроміографії та психофізіології»
КРУЦЕВИЧ ТЕТЯНА ЮРІЇВНА
МАРЧЕНКО ОКСАНА ЮРІЇВНА
«Теоретико-методичні основи гендерного підходу до формування аксіологічної значущості фізичної культури школярів»
КОЗЛОВА ОЛЕНА КОСТЯНТИНІВНА
ПАВЛЕНКО ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
«Моделі безпосередньої підготовки спортсменів до головних змагань року»
ДРОЗДОВСЬКА СВІТЛАНА БОГДАНІВНА
ПОЛІЩУК АННА ОЛЕКСАНДРІВНА
«Молекулярно-генетичні особливості адаптації серцево-судинної системи до інтенсивних фізичних навантажень»
ШИНКАРУК ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА
ЯКОВЕНКО ОЛЕНА ОЛЕГІВНА
ЮХНО ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
СЕРГІЄНКО КОСТЯНТИН МИКОЛАЙОВИЧ
БИШЕВЕЦЬ НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА
«Інформаційно-освітнє середовище закладу вищої освіти з фізичної культури і спорту»
В ході наукової дискусії обговорені наукові проблеми, які виникали в процесі досліджень.
Плідних наукових звершень в 2020 році!
Секція «Науково-дослідний інститут НУФВСУ на шляху до створення інноваційного наукового простору в сучасному університеті»28 листопада
2019 року відбулось засідання секції «Науково-дослідний інститут НУФВСУ на шляху до створення інноваційного наукового простору в сучасному університеті» в рамках ІІІ Міжнародної конференції «Сталий розвитокіспадщинауспорті:проблемитаперспективи». На заході було окреслено напрями діяльності НДІ НУФВСУ як наукового підрозділу університету, його 15-річний досвід роботи у сфері фізичної культури і спорту та сучасні виклики науки, освіти, суспільства. Актуальним питанням було представлення сталого досвіду співпраці федераційзвидівспортузНДІНУФВСУ. В доповідях був окреслений 15-річний поступ НДІ НУФВСУ, його здобутки, перспективи зростання у напрямі інтеграції у науковий і освітній простори (Когут І. О., директор НДІ НУФВСУ), досвід провадження науково-методичного забезпечення національної збірної команди з веслування на байдарках і каное (Шинкарук О. А., керівник КНГ з веслування на байдарках і каное), взаємодія Федерації біатлону України з НДІ НУФВСУ в напрямі забезпечення підготовки спортсменів високої кваліфікації (Карленко В. П., віце-президент Федерації біатлону України, провідний тренер з біатлону,), досвід співпраці НДІ НУФВСУ з Федерацією гандоболу України (Петрушевський Є. І., віце-президент Федерації гандболу України), наукова складова підготовки футболістів високого класу та моделі тактики гри (Костюкевич В. М., завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання та спорту Вінницького державного педагогічного університетуіменіМихайлаКоцюбинськогo). В науково-дослідних лабораторіях НДІ НУФВСУ пройшли майстеркласи провідних фахівців НДІ НУФВСУ «Наукові дослідження – в практику українського спорту!», де представники спортивних федерацій, спортсмени та тренери за видами спорту змогли на практиці спробувати методики проведення обстежень на унікальному обладнанні, яке провели висококваліфіковані наукові працівники НДІ НУФВСУ, небайдужі до своєї справи і націлені на результат (Горенко З. А., Іваскевич Д. Д.,
Ковельська А. В., Колосова О. В., Литвиненко Ю. В., Очеретько Б. Є., ТукаєвС.В.,ФедорчукС.В.). Організатори секції створили творчу атмосферу для обміну сучасними науковими надбаннями у сфері фізичної культури та спорту, визначили перспективиподальшоїспівпраціміжвсіма,хтозацікавлений.
Резолюціясекції: 1. Налагодити співпрацю НДІ НУФВСУ зі спортивними федераціями, іншими громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості та державними установами сфери спорту задля здоров’я спортсменівіїхвисокихспортивнихрезультатів. 2. Активізувати діяльність НДІ НУФВСУ, враховуючи 15-річний досвід роботи у сфері фізичної культури і спорту та сучасні виклики науки, освіти,суспільства. 3. Налагодити ефективні комунікації між НДІ НУФВСУ та структурними підрозділами університету задля проведення спільних наукових досліджень та їх інтеграції у європейський науково-дослідницький простір.
Науковці НДІ НУФВСУ представили і обговорили науково-дослідні роботи 2018 року!
Традиційно за підсумками попереднього року в НДІ НУФВСУ проводиться наукова конференція. Так, 5 березня 2019 року відбулася підсумкова конференція за результатами виконання науково-дослідних робіт НДІ НУФВСУ за рахунок коштів державного бюджету МОН України у 2018 році. У конференції взяли активну участь наукові співробітники Науково-дослідного інституту та науково-педагогічні працівники Національного університету фізичного виховання і спорту України. Після вітальних слів директора Науково-дослідного інституту Когут Ірини Олександрівни виконавці наукових робіт представили результати, які отримали в ході виконання робіт у 2018 році, а саме:
- Єрмолова Валентина Михайлівна, Радченко Лідія Олексіївна «Громадянсько-патріотичне виховання через ціннісний потенціал олімпізму у процесі олімпійської освіти»
- Козлова Олена Костянтинівна, Павленко Юрій Олексійович «Структура і зміст сучасної безпосередньої підготовки спортсменів в олімпійському спорті»
- Марченко Оксана Юріївна «Гендерні особливості формування потреб, мотивів, інтересів та ціннісних орієнтацій у сфері фізичної культури та спорту школярів різних вікових груп»
- Тукаєв Сергій Вікторович «Інтегрована оцінка нейродинамічних і вегетативних показників у спортсменів при виконанні фізичного навантаження»
- Очеретько Борис Євгенович «Динаміка показників спеціальної працездатності веслярів-академістів упродовж річного циклу підготовки»
- Поліщук Анна Олександрівна «Роль довгих некодуючих РНК у адаптації спортсменів до фізичних навантажень».
В ході наукової дискусії обговорені наукові проблеми, які виникали в процесі досліджень.
Плідних наукових звершень в 2019 році!