Blog

Старт конкурсів Національного фонду досліджень України

Перші конкурси НФДУ стартують у травні. Пріоритети конкурсів – вирішення проблем безпеки, зокрема COVID-19, та підтримка провідних і молодих учених.

НФДУ оголосить конкурс наукових і науково-технічних проєктів «Наука для безпеки людини та суспільства» з 12 травня та конкурс «Підтримка досліджень провідних та молодих учених» орієнтовно з 18 травня.

Мета першого конкурсу «Наука для безпеки людини та суспільства» – підтримка найкращих наукових проєктів із вирішення актуальних проблем безпеки людини та суспільства в Україні. Зокрема, за напрямами досліджень, пов’язаними з:

  • біобезпекою людини та суспільства;
  • біомедициною;
  • екологією;
  • кібернетичною та інформаційною безпекою;
  • відповіддю на економічні, соціальні, гуманітарні виклики в умовах природних і техногенних надзвичайних ситуацій, зокрема, медико-біологічні, економічні, соціальні, психологічні, гуманітарні та культурні наслідки пандемії COVID-19 і шляхи їх подолання.

Загальний обсяг фінансування конкурсу 2020 року становить 100 млн гривень.

У другому конкурсі – «Підтримка досліджень провідних та молодих учених» – підтримку зможуть отримати колективи, що складатимуться з провідних і молодих українських учених, які працюють на світовому рівні.

Конкурс є загальногалузевим (bottom-up) із загальним обсягом фінансування 2020 року – 150 млн гривень.

Детальніше: https://nrfu.org.ua/news/konkursy-naczionalnogo-fondu-doslidzhen-ukrayiny-startuyut-u-travni/